KAN-therm: KAN na świecie



KAN na świecie

KAN na świecie
Rosja
RU
KAN na świecie
UA
Przedstawicielstwo Grupy KAN
w Rosji 
119361 Moskwa

Москва, Проектируемый проезд
1980, д.4
tel./fax +7 495 638 51 14
GSM: +7 909 960 81 77
e-mail: moscow@kan-therm.com
Przedstawicielstwo Grupy KAN
na Ukrainie 
04209 Kijów

ul. Богатырская 11
tel. +38 (0)44 22 14 210
tel/fax+38 (0)44 48 99 502
e-mail: kiev@kan-therm.com

 

 

KAN na świecie
BY
KAN na świecie
DE
Przedstawicielstwo Grupy KAN
na Białorusi

223060 Минский р-н
Новодворский с/с, 40, р-н д. Б.Стиклево
tel. +375 17 21 69 536
tel./fax +375 17 21 69 537
GSM +375 29 69 31 041
e-mail: minsk@kan-therm.com
KAN-therm GmbH
Brüsseler Straße 2
D-53842 Troisdorf-Spich
tel. +49 (0)2241 234 08 0
fax +49 (0)2241 234 08 21
e-mail: info@kan-therm.com

 

 

KAN na świecie 
H
 
Przedstawicielstwo Grupy KAN
na Węgrzech
Rozália Park 11-14
2051 Biatorbágy
tel. +36 304704101
 
 
 
KAN na świecie   KAN na świecie   KAN na świecie
SE      FI     NO
KAN na świecie 
LV   
Gintaras Antanaitis  
KAN na świecie
 LT, RU, EN, PL
Menadżer Regionalny na Skandynawię
tel. +48 509 338 011
e-mail: gantanaitis@kan-therm.com
Sigvars Beigarts
KAN na świecie LV, RU
Menadżer Regionalny na Łotwę
tel. +371 28 442 779
e-mail: sbeigarts@kan-therm.com

 

 
KAN na świecie KAN na świecie KAN na świecie
LT    LV   EST
KAN na świecie
EST
Modestas Zelvys  
KAN na świecie LT, RU, EN
Menadżer Regionalny na kraje Bałtyckie
tel. +37 064 040 405
e-mail: mzelvys@kan-therm.com
Andrei Mozessov
KAN na świecie EE, RU
Menadżer Techniczno-Handlowy
tel. +372 56 111 777
e-mail: amozessov@kan-therm.com

 

 
KAN na świecie
CZ
KAN na świecie
SK
Vojtěch Hanzl
KAN na świecie CZ, EN
Menadżer Regionu
tel. +420 776 514 456
e-mail: vhanzl@kan-therm.com
Martin Forrai  
KAN na świecie SK, CZ, EN
Menadżer Regionu
tel. +421 917 227 111
e-mail: mforrai@kan-therm.com

 

 
KAN na świecie
H
KAN na świecie KAN na świecie KAN na świecie KAN na świecie
SRB MK  MNE KOS
Adam Csibran
KAN na świecie H, EN
Menadżer Regionu
tel. +36 204 169 250 
e-mail: acsibran@kan-therm.com
Miljan Markovic
KAN na świecie SRB, BG, EN
Menadżer Regionu
tel. +381 62 545 946
e-mail: mmarkovic@kan-therm.com

 

 
KAN na świecie KAN na świecie KAN na świecie
CRO BIH SLO 
KAN na świecie        
BG  
Dražen Tipurić
KAN na świecie HR, EN
Menadżer Regionu
tel. +385 99 768 9399
e-mail: dtipuric@kan-therm.com
Stefan Diankov
KAN na świecie BG, EN
Menadżer Regionu
tel. +359 88 831 8420
e-mail: sdiankov@kan-therm.com
   
KAN na świecie
RO
KAN na świecieKAN na świecie
BRA PT
Radu Sutea 
KAN na świecie RO, EN       
Menadżer Regionu
tel. +40 741 126 281
Renan Melo 
KAN na świecie PT, EN, FR    
Menadżer Regionu
tel. + 55 79 998204424
tel.  +48 85 74 99 201
   
KAN na świecie
ES
KAN na świecie
IN
Manuel Pascual Vaca López   
KAN na świecie ES, EN    
Menadżer Regionu
tel. +34 602 216 981
tel.  +48 507 144 663
 
Akash Yadav 
KAN na świecie IN, EN    
Menadżer Techniczno-Handlowy
tel. +91 991 092 1430